Naprawy w serwisie telefonów

telefon z pękniętym ekranemW tym miejscu będziemy pokazywać przykładowe naprawy telefonów i tabletów wykonane przez serwis iMaster. Aby każdy z Państwa znalazł coś dla siebie przedstawimy naprawy różnych marek (SAMSUNGSONY, HTC, NOKIA, APPLE, IPHONE czy IPAD) i modeli zarówno telefonów jak i tabletów.

Nie będziemy ograniczać się do pokazywania tylko napraw stłuczonego ekranu telefonu, zalanego wyświetlacza czy uszkodzonego gniazdka ładowarki. Postaramy się na bieżąco pokazywać różnego typu uszkodzenia, którym ulegają smartfony, aby Państwo zgłaszając nam usterkę mogli sami dokładnie zdiagnozować, co dzieje się z telefonem i jak najlepiej opisać to, co powinno ulec naprawie. Znamy specyfikę każdego nawet najbardziej nowoczesnego modelu telefonu i możemy dostosować najlepsze rozwiązania, aby zepsuty telefon/tablet znów mógł Państwu służyć. Ponadto pragniemy zaznaczyć, że pracujemy tylko na oryginalnych komponentach, które w 100% spełniają swoją funkcję i są bardzo trwałe.

Najczęściej występującymi uszkodzeniami, które naprawiamy stłuczone wyświetlacze lub panele telefonów. Jeśli urządzenie nie posiada pokrowca oraz ochronnej szybki i ulegnie upadkowi najczęściej kończy się właśnie stłuczonymi elementami.

Bardzo często serwisujemy także telefony, które miały kontakt z wodą. Jeśli urządzenie nie jest wodoodporne najprawdopodobniej mogło ulec uszkodzeniu – nawet, jeśli w początkowej fazie użytkowania nie wykazywało żadnych jego oznak może w późniejszym okresie wywołać elektro korozję. Po kontakcie z cieczą należy elementy telefonu zanurzyć w wannie ultradźwiękowej wypełnionej specjalistycznymi płynami czyszczącymi zapobiegnie to wspomnianej wcześniej korozji.

Jeśli telefon jest w dużym stopniu eksploatowany awarii często ulegają jego złącza słuchawkowe i gniazda ładowania. Nasz serwis w zależności od stopnia uszkodzenia wymienia je bądź naprawia. Tak samo działamy podczas naprawy włączników przycisków bocznych (głośności + -) czy też przycisków głównych HOME BUTON.