Naprawa mniej znanego sprzętu

20151116_110527.jpgNasz serwis telefonów i tabletów iMaster zajmuje sie naprawą sprzętu wiodących marek takich jak Samsung, HTC, SONY, iPhone, iPad, LG, Motorola, Huawei. Nie jest to jednak równoznaczne z tym że nie pomożemy z problemami sprzętów mniej popularnych producentów. Jeśli masz smartfon lub tablet takiej właśnie firmy i jego naprawa sprawia Ci kłopoty i nikt nie jest w stanie Ci pomóc - napisz do nas a na pewno nasi specjaliści chętnie doradzą i znajdą rozwiązanie.

Możemy pochwalić się naprawami marek: Acer, Asus, Colorowo, Cube, Dell, Goclever, Kiano, Manta, Modecom, Myphone, Overmax, Pentagram, Xiaomi które zakończyły się sukcesem. Jeśli masz problem zwiazany z telefonem lub tabletem (np. pęknięty ekran, rozbity wyświetlacz, zawilgocenie, uszkodzenie złącza micro USB) nie zwlekaj wypełnij formularz na stronie lub zadzwoń a na pewno naprawimy twój sprzęt szybko, profesjonalnie i w przystępnej cenie.

Nasza oferta obejmuje naprawy telefonów i tabletów wielu marek dostępnych na rynku. Dla naszego serwisu iMaster problemu nie stanowia naprawy takich marek jak: Ainon, Amazon, Apollo, Beex, Blow, Cassius , Eplutus, Esperanza, Fujitsu, Goodee, Ibox, Lark, Lazer, Mediacom, Mytab, Tracer, Zopo i wiele innych.

Zapraszamy

Zespół iMaster Skupserwistelefonów.pl