Naprawa tabletów

telefon komórkowy przy miejscu pracyObecnie prawie każdy posiada tablet lub telefon komórkowy – korzystamy z nich na przemian, ale każde urządzenie eksploatowane jest równie często i ma takie same szanse na uszkodzenie. W każdej chwili może przydarzyć im się usterka zarówno, gdy korzystamy z nich w pracy, w domu czy podczas podróży. Najczestrzymi usterkami tabletów czy smartfonów sa oczywiście upadki, które wiążą sie najczęściej z uszkodzona szybka bądź w gorszym wypadku zbita szybka i wyświetlaczem.

Kolejną zmora użytkowników tabletów jest uszkodzone gniazdo ładowania (najczęściej złącze micro usb), które zostało wyrwane bądź połamane. Równie często awarii ulegają kieszenie na karty sim. Może się tak zdarzyć, ponieważ obecnie w sprzedaży dostępne są urządzenia, które obsługują różne wielkości kart sim – nie każdy zdaje sobie z tego sprawę i próbuje zainstalować nie pasującą kartę na własną rękę.

Całe szczęście nasz serwis telefonów i tabletów jest przygotowany na każdą ewentualność i w tych wszystkich przypadkach zapraszamy do kontaktu z iMaster. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie, naprawimy sprzęt, aby Państwo mogli cieszyć się nadal swoim telefonem czy tabletem. Aby to zrobić nie musicie nawet wychodzić z domu wystarczy zgłosić usterkę, zapoznać się z naszą wyceną, zamówić kuriera i spakować przesyłkę a następnie cieszyc sie profesjonalnie i szybko naprawionym sprzętem.