Usunięcie usterki w telefonie komórkowym

Wymiana Wyświetlacza SONY Xperia Z3

Przedstawiamy parametry i podstawowe informacje na temat telefonu komórkowego firmy SONY zaprezentowanego w roku 2015. SONY Xperia Z3 telefon z rodziny smartfonów wodoodpornych seri Xperia Z młodszy brat Sony Xperia Z2. Telefon miał uszkodzony - pęknięty wyświetlacz. Ekran wraz z ramką został wymieniony na nowy.Części użyte byī oczywiście 100% oryginalne Telefon został odesłany tego samego dnia do klienta.

12h (Large).jpg Telefony smartfony są to urządzenia zawsze przy nas podczas uprawiania sportów czy odpoczywania na kanapie. Co powoduje że są bardzo narażone na upadki zalania czy zagubienia. Niestety nasz serwis iMASTER nie pomoże przy zagubionym telefonie jednak w przypadku upadku lubzalania to nie jest żaden problem. Zbity LCD popękany dotyk czy problemy z plamami na wyświetlaczu od zamoczenia to żaden problem dla naszego serwisu telefonów i tabletów.

SONY Xperia Z3 informacje

12f (Large).jpgTelefon komórkowy producenta SONY został przedstawiony  w 2015 roku. Dostępny jest z pamięcią ROM (dostępną dla systemu operacyjnego Android, aplikacji i multimediów)16GB. Pamięć operacyjna RAM to 3GB. Posiada procesor cztero rdzeniowy 2,5 GHz . Wbudowany w SONY Xperi Z3   aparat 20,7 Mpx i ośmiokrotny zoom cyfrowy. Najnowszą wersją systemu operacyjnego jaką możemy zaktualizować telefon to obecnie Android 5.1.1. . Do telefonu SONY Xperia Z3 wkładamy kartę nanoSIM

Opis uszkodzenia i zgłoszenia serwisowego

12b (Large).jpgKlient zgłaszając uszkodzenie opisał,  telefon upadł na posadzkę i ekran jest uszkodzony na środku. Telefon włącza się gdyż słychać dzwięk jednak nic nie widać na wyświetlaczu.

Diagnoza została wydana natychmiastowo. Do wymiany był kompletny moduł wyświetlacza wraz z dotykiem oraz ramką. Gdyż oryginalny ekran występuje tylko wraz z ramką. Klient zaakceptował wycenę naprawy i odesłał urządzenie do naszego serwisu. Telefon dotarł następnego dnia i został błyskawicznie naprawiony i odesłany do klienta. Po kolejnych kilkunastu godzinach kurier dostarczył urządzenie do zleceniodawcy. Od chwili nadania telefonu do czasu jego odebrania mineły niespełna 45h